UUS MAAILM

SINU KODUTÄNAVA SÜNNIPAIK

Vahetuvad elanikud, kerkivad uue ajastu käekirjaga ehitised, enda uksed avavad isikupärased nišškohvikud, naabermaja hoovilehma piimajärjekorrad asenduvad mitmekülgsete toidupoodidega, areneb infrastruktuur,  tänavavahesid paitab tänapäeva värskem mõttemaailm, kuid Hõng, Olu ja Lugu jäävad samaks.

Alustades aegade algusest, on tänu Uue Maailma pakutud   töökultuuri läbi endale kodukatuse omandanud sadu inimesi. Uus Maailm ehk sajandialgune töölisagul on koht, mis on ülesse ehitatud inimeste tahtejõul - soovist enda elus midagi ära teha, seada endale eesmärke, mille poole püüelda, astuda välja  mugavustsoonist, või pigem turvatsoonist, et vastu võtta hektilise elu pakutav ning selle keskel ka enda ellujäämise eest võidelda. 

Uue Maailma piirkond on üks Tallinna ajaloolistest puiteeslinnadest. Selle ajastutega käsikäesjalutav aguliromanss paikneb kolmnurksel maalapil, mis jääb Pärnu mnt, Endla, Suur-Ameerika tänava ning raudtee vahelisele alale. 

Uus Maailm on ehitatud pürgivuse vundamendil. Muljetavaldavad nõukogude pärandid, mida sedavõrd ulatusikult ja samas esinduslikuna teistes ajaloolistes eeslinnades ei kohta ning Eestiaegsed ehitised on piirkonna olemuse uhkus - uhkus, millest igaühe taga on vapruse ja edasipürgivuse soovi kodanikumälestus.  Suunaga, mis   tekitab meis   kodukoha nauditava idülli, tekitab hetki, mida rohkem ja rohkem hetkes endas peatada
 

Ole kontaktis

Janis Rimitsans

janis.rimitsans@domus.ee
+372 5111 222

Koli murevabalt uude koju!

Võtame enda hooleks ka Sinu

olemasoleva kodu müügi.

logo_transparnecy copy 2.png
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Domus Kinnisvara 
Pärnu mnt 130, 11317 Tallinn
+372 646 4035
info@domus.ee

Uus Maailm -kõlab ju kena kohana kus võiks elada!
Videviku 15 projekti usaldusväärne kinnisvarahindaja 

Roomand Saar

+372 502 5611

roomand.saar@domus.ee